Gornictwo i Geologia

Forum Wydzialu Gornictwa i Geologii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-01-17 18:39:01

 OPE

Użytkownik

Skąd: Hsiao Lung
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 84
Punktów :   

Gokarty

Otóż szukam kilku ochotników na tor kartingowy, który znajduję sie nie daleko Katowic w takiej "osadzie", która zwą Sosnowiec. Może nazwa nie zachęca zbytnio do takie wypadu ale powiem tak: byłem ostanio i pojade kolejny raz. Byliśmy w 3 i było super chociaż za mało na ten tor bo cieżko rywalizować w 3 na takiej powierzchni, 1 błąd i już nie ma szans na odrobienie strat. Na torze jest precyzyjny pomiar przejazu okrążenia poszczególnymi gokardami(TRACK TIMING - Software Solutions) A wiec szukam kilku ochotników którzy by byłi chętni. Termin do ustalenia, godzina, miejsce itp.
Dodaje link do strony i jedna z tabel z wynikami naszych przejazdów
www.gokarty-adrenalina.pl/kontakt.html
http://i46.tinypic.com/118efed.jpg


---------
O co chodzi? Wy kłótliwe chamy,drapiąc świerzbiące was opinie. Chcecie dorobić się strupów? Zawsze można liczyć na twe dobre słowo. Ten, co was pieści dobrymi słowami, jest poniżej wzgardy. Czego tu, kundle co nie lubicie ni wojny, ni pokoju? Gdyż jedno was przeraża,a drugie rozzuchwala.Ten, kto wam zaufa; miast lwów znajdzie płochliwe króliki, miast lisów; gęsi.

Offline

 

#2 2013-01-17 23:42:31

 hondiczka

Użytkownik

Skąd: Zebrzydowice
Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 16
Punktów :   

Re: Gokarty

Do faraona do sosnowca raczej nie planuje "pielgrzymek" ale jeśli chodzi o kartking polecam SPRAWDZIĆ Bielsko-Białą bo tam jest podobno tor dwupoziomowy:) jeśli jesteś zapaleńcem OPE to może jeśli byś się skusił to podzielisz się na forum opinią gdzie lepiej:P Ja mam obecnie troche lipe z kasą ale w przyszłości bardzo chętnie bym porywalizował w takim czymś:) Dodam że o b-b słyszałem od znajomego więc nie orientuje się niestety czy tam rzeczywiście jest tak fafnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.probleszno.pun.pl www.etikielce.pun.pl www.niebianscypogromcy.pun.pl www.the-legend-of-aang.pun.pl www.wweonlinegame.pun.pl