Gornictwo i Geologia

Forum Wydzialu Gornictwa i Geologii


#1 2012-12-18 20:01:56

 KrystianK

Użytkownik

2213802
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 75
Punktów :   

PIWO

kto wpada w sobotę na Rybnik napić się ze znajomymi studentami? piszcie tu kto chętny

Offline

 

#2 2012-12-20 09:28:01

Paweł Holona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: PIWO

No no, taka poważna sprawa i brak zainteresowania?

Ja się pisze. Kris jakbyś mógł mi posłać sms kiedy, gdzie i o której jakbym nie odpisał tutaj do piątku wieczora

Offline

 

#3 2012-12-20 16:55:04

 OPE

Użytkownik

Skąd: Hsiao Lung
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 84
Punktów :   

Re: PIWO

Ja w pierwszej fazie myślenia napisałem że mi pasuje ale musze to odwałać z racji tego iż jest adwent, a ja nie pije w adwent.... Przykro mi bardzo ale na pewno będzie jeszcze kilka, kilkanaście okazji po okresie sylwestrowym A będzie wkoncu co opijać przecież tyle kolowium jest Już sie czuje jak bym był na II semestrze Ale kto to wie może się zjawie Nie zawsze trzeba pić na spotkaniach ^^ 


---------
O co chodzi? Wy kłótliwe chamy,drapiąc świerzbiące was opinie. Chcecie dorobić się strupów? Zawsze można liczyć na twe dobre słowo. Ten, co was pieści dobrymi słowami, jest poniżej wzgardy. Czego tu, kundle co nie lubicie ni wojny, ni pokoju? Gdyż jedno was przeraża,a drugie rozzuchwala.Ten, kto wam zaufa; miast lwów znajdzie płochliwe króliki, miast lisów; gęsi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niebianscypogromcy.pun.pl www.etikielce.pun.pl www.wweonlinegame.pun.pl www.the-legend-of-aang.pun.pl www.probleszno.pun.pl